LogMeIn – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER
  by globalnet on 7 Ocak 2021 at 13:29

  JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER GLOBALNET, is the LogMeIn Authorized Partner company in Turkey. We are looking for an experienced SALES MANAGER to manage the promotion, sales and support processes of LOGMEIN Products. Knowledge, Experience and Experiences to Seek: – Very good English (reading, writing, understanding). – Having knowledge and experience on online technologies (online … The post JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu
  by globalnet on 27 Aralık 2020 at 21:05

  GLOBALNET ® Bitrix24 | LogMeIn | Diji  Mevcut yıl sonu kampanyalarımıza ilave sağladığımız ekstra indirimlerimiz ile ilgili bilgilendirmekteyiz. ” 29 – 30 ARALIK 2020 “ günlerinde verilecek siparişlerde kampanya fiyatlarına ilave  + %  Ekstra İndirimler ile karar verme sürecinize destek oluyoruz.  Bitrix24 , LogMeIn ve Diji  ürün ve hizmetlerimizle ilgili özel fiyatlar için hemen bize ulaşın. 0 532 111 66 04 satis@globalnet.com.tr … The post 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 10:54

  Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltmak, müşterilerinizin bilgisayarına uzaktan bağlanmak ister misiniz? Cevap evetse; LogMeIn Rescue ürünüyle tanışın! Detaylı bilgi almak için: logmein.globalnet.com.tr/rescu The post LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün
  by globalnet on 17 Aralık 2020 at 10:18

  Teknik sorunları uzaktan kontrol,uzaktan inceleme, katılımsız erişim özellikleri ile LogMeIn Rescue ile çözün Çoklu Platform Desteği Çok Oturumlu Kullanım Teknisyen İşbirliği Rescue, şirketlere cihazlarda ve işletim sistemlerinde dahili ve harici müşterilere hizmet verme yeteneği sağlayan, amaca yönelik oluşturulmuş bir uzaktan destek aracıdır. Hem kurum içi çalışanlarınıza hem müşterilerinize hem de şubelerinize destek sağlayabileceğiniz tüm uçlarla … The post Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Her yıl 2.7 Milyon’dan fazla webinar LogMeIn GoToWebinar ile düzenleniyor.
  by globalnet on 17 Aralık 2020 at 09:40

  Hikayenizi paylaşın Ürününüzü tanıtın Eğitim verin Toplantı yapın LogMeIn GoToWebinar’ın Türkiye tek yetkili iş ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin: logmein.globalnet.com.tr/gotowebinar The post Her yıl 2.7 Milyon’dan fazla webinar LogMeIn GoToWebinar ile düzenleniyor. appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER
  by globalnet on 12 Aralık 2020 at 23:33

  GLOBALNET, LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER SAĞLIYOR! LogMeIn Ürünleri ile Sınırlar Olmadan Çalışın! Modern işgücünün potansiyelini ortaya çıkaran, her gün insanların birbirleriyle ve çevrelerindeki dünyayla etkileşimlerini basitleştiren ve ne zaman, nerede olursa olsun, işlerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olan LogMeIn ürünleri ile sınırlar olmadan çalışın, Nerede olursanız olun işinizi en iyi şekilde yapmanızı … The post LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 25 Milyon Kişi Dijital Yaşamlarını Güvenceye Almak İçin LastPass Kullanıyor
  by globalnet on 2 Ekim 2020 at 11:16

  BOSTON, 14 Eylül 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – LogMeIn, sektör-lideri şifre yönetimi ve kimlik çözümü LastPass‘ın büyük bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu: Dünya çapında 25 milyon LastPass kullanıcısı. Parola yönetimi alanında bir öncü olan LastPass, hem bireyler hem de işletmeler için sorunsuz parola güvenliği sağlama misyonu üzerine kurulmuştur. On yıldan fazla bir süredir LastPass, binlerce işletmenin … The post 25 Milyon Kişi Dijital Yaşamlarını Güvenceye Almak İçin LastPass Kullanıyor appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 14:55

  LOGO Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. girişimi olan LOGO Fırsatlar Dünyası ile GLOBALNET Internet Teknolojileri arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde “LOGO müşterilerine bayi ve iş ortaklarına özel” kampanyayı duyurmaktayız. (30.09.2020) LogMeIn ve Diji Çözümleriyle Dijital Dönüşüm Teknolojilerinden Tasarruf Edin! Logo Fırsatlar Dünyasına özel %25’e varan indirimleri kaçırmayın! Kampanyadan faydalanmak için tıklayınız.. >> https://www.logofirsatlardunyasi.com.tr/Offer/Detail/75 Logo Fırsatlar … The post Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi
  by globalnet on 9 Eylül 2020 at 11:57

  Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Seminer ve Panel Gerçekleştirildi Telif Hakları Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Telif Hakları Eğitim Merkezi ve Bilişim, Yazılım ve İnternet Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) ile işbirliği içerisinde 16 Temmuz 2020 tarihinde Yazılım Sektöründe Telif Hakları Semineri ve Paneli çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Programda yazılımların fikri mülkiyet hukuku kapsamında korunması ve bu alandaki … The post Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn LastPass, Karanlık Ağ (Dark Web) İzleme Özelliği
  by globalnet on 20 Ağustos 2020 at 10:38

  BOSTON, Aug. 05, 2020 (GLOBE NEWSWIRE) — LogMeIn LastPass, ağustos ayında tanıtımını yaptığı yeni LastPass Güvenlik Paneli ile son kullanıcıların çevrimiçi hesaplarının güvenliğini takip ederek çevrimiçi güvenliklerini sağlamlaştırmak için uygulayabilecekleri adımları sunuyor. Orijinal LastPass güvenlik özelliklerini temel alan yeni LastPass Güvenlik Paneli, artık, LastPass Premium, Aile ve Kurumsal lisans kullanıcıları için güvenlik ihlal faaliyetlerini proaktif olarak … The post LogMeIn LastPass, Karanlık Ağ (Dark Web) İzleme Özelliği appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı