LogMeIn – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi
  by globalnet on 9 Eylül 2020 at 11:57

  Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Seminer ve Panel Gerçekleştirildi Telif Hakları Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Telif Hakları Eğitim Merkezi ve Bilişim, Yazılım ve İnternet Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) ile işbirliği içerisinde 16 Temmuz 2020 tarihinde Yazılım Sektöründe Telif Hakları Semineri ve Paneli çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Programda yazılımların fikri mülkiyet hukuku kapsamında korunması ve bu alandaki … The post Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn LastPass, Karanlık Ağ (Dark Web) İzleme Özelliği
  by globalnet on 20 Ağustos 2020 at 10:38

  BOSTON, Aug. 05, 2020 (GLOBE NEWSWIRE) — LogMeIn LastPass, ağustos ayında tanıtımını yaptığı yeni LastPass Güvenlik Paneli ile son kullanıcıların çevrimiçi hesaplarının güvenliğini takip ederek çevrimiçi güvenliklerini sağlamlaştırmak için uygulayabilecekleri adımları sunuyor. Orijinal LastPass güvenlik özelliklerini temel alan yeni LastPass Güvenlik Paneli, artık, LastPass Premium, Aile ve Kurumsal lisans kullanıcıları için güvenlik ihlal faaliyetlerini proaktif olarak … The post LogMeIn LastPass, Karanlık Ağ (Dark Web) İzleme Özelliği appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • YAZILIM Sektöründe Telif Hakları
  by globalnet on 15 Temmuz 2020 at 09:46

  16 Temmuz 2020 Perşembe, 14.30-17.00 günü gerçekleştirilecek olan ” YAZILIM Sektöründe Telif Hakları – Çevrimiçi Seminer ve Paneli ” #Webinar altyapısı #LogMeIn Türkiye İş Ortağı #GLOBALNET tarafından #GoToWebinar üzerinde gerçekleştirilecek. Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve BİYESAM Bilişim, İnternet ve Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği tarafından düzenlenen bu önemli etkinlikle ilgili bilgiler : PROGRAM : https://www.telifakademi.gov.tr/yazilim-sektorunde-telif-haklari/ KAYIT : https://attendee.gotowebinar.com/register/3894732277467658253 … The post YAZILIM Sektöründe Telif Hakları appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Sağlık Profesyonelleri İçin LogMeIn ile Uzaktan Çalışma
  by globalnet on 9 Haziran 2020 at 19:01

  LogMeIn uzaktan erişim, yönetim ve konferans ve destek ürünleri sağlık profesyonelleri için pek çok avantaj sağlar. Teknolojinin her geçen gün daha fazla geliştiğine şahit oluyoruz. Özellikle de elektronik tıbbi kayıtlar gibi teknolojik gelişmelerin modern tıbbı tamamen değiştirdiği sağlık endüstrisinde daha fazla hissedilmektedir. Günümüzde yeni teknolojinin hastaların ömrünü uzattığı söylenebilir. Tıp uzmanlarının da bu konuda verimliliği … The post Sağlık Profesyonelleri İçin LogMeIn ile Uzaktan Çalışma appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Uzaktan Erişim Programı
  by globalnet on 5 Haziran 2020 at 14:06

  LogMeIn uzaktan erişim programı, nerede çalışıyor olursanız olun işletmeniz için en güvenilir uzaktan erişim çözümleri sunar. Uzak masaüstü bağlantısı olarak da adlandırılan uzaktan erişim, İnternet bağlantısı kullanarak bir bilgisayarı farklı konumdan uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Masaüstüne ya da tüm uygulamalarına, dosyalarına, bilgilerine, fiziksel olarak önünüzdeymiş gibi erişim sağlayabilirsiniz. LogMeIn ile herhangi bir ağdaki bir PC, … The post LogMeIn Uzaktan Erişim Programı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GoToWebinar’ı Organizatör olarak kullanma
  by globalnet on 2 Haziran 2020 at 15:29

  GoToWebinar ‘da Organizer olarak hızlıca online webinar (çevrimiçi seminerler) planlayın. Video ‘yu izleyerek nasıl bir webinar planlayacağınızı, püf noktalarını öğrenin. The post GoToWebinar’ı Organizatör olarak kullanma appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Rescue
  by globalnet on 31 Mayıs 2020 at 18:43

  Temsilcilerin müşterinin gördüklerini görmesini sağlayan birlikte göz atma ve kamera paylaşımı gibi görsel katılım, sosyal olarak uzak bir dünyada mükemmel müşteri katılımı için bir çözüm yolu olarak ortaya çıkıyor. Ancak kurumların, ajan destekli etkileşimler sırasında kesintisiz ve güvenli bir müşteri deneyimi (CX) oluşturmak istedikleri takdirde çözümlerini akıllıca seçmeleri gerekecektir.     The post LogMeIn Rescue appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Çevrimiçi Eğitime Katılın (Anında Katılma Uygulaması)
  by globalnet on 13 Mayıs 2020 at 08:12

  Masaüstü uygulamasını veya mobil uygulamayı kullanmak yerine oturumlara çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. GoToTraining Anında Katılma Uygulaması, GoToTraining’in tamamen çevrimiçi olarak çalıştırılabilen tarayıcı tabanlı bir sürümüdür! Masaüstü uygulamasıyla oturumlara katılmanın aksine , Anında Katılma uygulaması web tarayıcınızda yer aldığından herhangi bir indirme gerektirmez. Bu, özellikle masaüstü uygulamasını yükleme konusunda sorun yaşayan veya yazılım indiremeyen kilitli ortamlarda bulunan … The post Çevrimiçi Eğitime Katılın (Anında Katılma Uygulaması) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GoToMeeting Web Uygulaması ile Tarayıcıda Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ?
  by globalnet on 13 Mayıs 2020 at 07:53

  Video: Tarayıcıdan Ekran Paylaşımı (2:52) GoToMeeting web uygulaması ile ekranınızı doğrudan Chrome web tarayıcınızdan kolayca paylaşabilirsiniz. GoToMeeting web uygulamasını indirmenize gerek yoktur; web uygulamasıyla GoToMeeting’in masaüstü sürümünü indirmenize de gerek yoktur; hem siz hem de katılımcılarınız daha hızlı bağlantı kurabilir ve ortak çalışabilirsiniz. Web uygulamasında ekran paylaşımı yapmak için toplantınızı app.gotomeeting.com adresinden başlatın. Toplantı kimliğinizi girin ve … The post GoToMeeting Web Uygulaması ile Tarayıcıda Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti
  by globalnet on 28 Nisan 2020 at 22:46

  LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti sağlık hizmetleri sağlayıcılarına beklenmedik durumlarda  güç sağlamak için güvenilir araçlar Sağlık hizmetlerinde sorumluluklarınız kriz zamanlarında durmaz, işte o zaman en çok ihtiyaç duyduğunuz zamandır. LogMeIn Hakkında LogMeIn, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için uzaktan çalışmayı destekleyen yenilikçi ürünler geliştirdi. Çalışma koşulları öngörülemediğinde veya beklenmedik olsa bile güvenilir üretkenliğe ve iletişime … The post LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet