LogMeIn – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Sağlık Profesyonelleri İçin LogMeIn ile Uzaktan Çalışma
  by globalnet blog (editor) on 9 Haziran 2020 at 19:01

  LogMeIn uzaktan erişim, yönetim ve konferans ve destek ürünleri sağlık profesyonelleri için pek çok avantaj sağlar. Teknolojinin her geçen gün daha fazla geliştiğine şahit oluyoruz. Özellikle de elektronik tıbbi kayıtlar gibi teknolojik gelişmelerin modern tıbbı tamamen değiştirdiği sağlık endüstrisinde daha fazla hissedilmektedir. Günümüzde yeni teknolojinin hastaların ömrünü uzattığı söylenebilir. Tıp uzmanlarının da bu konuda verimliliği … The post Sağlık Profesyonelleri İçin LogMeIn ile Uzaktan Çalışma appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Uzaktan Erişim Programı
  by globalnet blog (editor) on 5 Haziran 2020 at 14:06

  LogMeIn uzaktan erişim programı, nerede çalışıyor olursanız olun işletmeniz için en güvenilir uzaktan erişim çözümleri sunar. Uzak masaüstü bağlantısı olarak da adlandırılan uzaktan erişim, İnternet bağlantısı kullanarak bir bilgisayarı farklı konumdan uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Masaüstüne ya da tüm uygulamalarına, dosyalarına, bilgilerine, fiziksel olarak önünüzdeymiş gibi erişim sağlayabilirsiniz. LogMeIn ile herhangi bir ağdaki bir PC, … The post LogMeIn Uzaktan Erişim Programı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GoToWebinar’ı Organizatör olarak kullanma
  by globalnet on 2 Haziran 2020 at 15:29

  GoToWebinar ‘da Organizer olarak hızlıca online webinar (çevrimiçi seminerler) planlayın. Video ‘yu izleyerek nasıl bir webinar planlayacağınızı, püf noktalarını öğrenin. The post GoToWebinar’ı Organizatör olarak kullanma appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Rescue
  by globalnet on 31 Mayıs 2020 at 18:43

  Temsilcilerin müşterinin gördüklerini görmesini sağlayan birlikte göz atma ve kamera paylaşımı gibi görsel katılım, sosyal olarak uzak bir dünyada mükemmel müşteri katılımı için bir çözüm yolu olarak ortaya çıkıyor. Ancak kurumların, ajan destekli etkileşimler sırasında kesintisiz ve güvenli bir müşteri deneyimi (CX) oluşturmak istedikleri takdirde çözümlerini akıllıca seçmeleri gerekecektir.     The post LogMeIn Rescue appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Çevrimiçi Eğitime Katılın (Anında Katılma Uygulaması)
  by globalnet on 13 Mayıs 2020 at 08:12

  Masaüstü uygulamasını veya mobil uygulamayı kullanmak yerine oturumlara çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. GoToTraining Anında Katılma Uygulaması, GoToTraining’in tamamen çevrimiçi olarak çalıştırılabilen tarayıcı tabanlı bir sürümüdür! Masaüstü uygulamasıyla oturumlara katılmanın aksine , Anında Katılma uygulaması web tarayıcınızda yer aldığından herhangi bir indirme gerektirmez. Bu, özellikle masaüstü uygulamasını yükleme konusunda sorun yaşayan veya yazılım indiremeyen kilitli ortamlarda bulunan … The post Çevrimiçi Eğitime Katılın (Anında Katılma Uygulaması) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GoToMeeting Web Uygulaması ile Tarayıcıda Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ?
  by globalnet on 13 Mayıs 2020 at 07:53

  Video: Tarayıcıdan Ekran Paylaşımı (2:52) GoToMeeting web uygulaması ile ekranınızı doğrudan Chrome web tarayıcınızdan kolayca paylaşabilirsiniz. GoToMeeting web uygulamasını indirmenize gerek yoktur; web uygulamasıyla GoToMeeting’in masaüstü sürümünü indirmenize de gerek yoktur; hem siz hem de katılımcılarınız daha hızlı bağlantı kurabilir ve ortak çalışabilirsiniz. Web uygulamasında ekran paylaşımı yapmak için toplantınızı app.gotomeeting.com adresinden başlatın. Toplantı kimliğinizi girin ve … The post GoToMeeting Web Uygulaması ile Tarayıcıda Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti
  by globalnet on 28 Nisan 2020 at 22:46

  LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti sağlık hizmetleri sağlayıcılarına beklenmedik durumlarda  güç sağlamak için güvenilir araçlar Sağlık hizmetlerinde sorumluluklarınız kriz zamanlarında durmaz, işte o zaman en çok ihtiyaç duyduğunuz zamandır. LogMeIn Hakkında LogMeIn, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için uzaktan çalışmayı destekleyen yenilikçi ürünler geliştirdi. Çalışma koşulları öngörülemediğinde veya beklenmedik olsa bile güvenilir üretkenliğe ve iletişime … The post LogMeIn Uzaktan Sağlık Hizmetleri Kiti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET, LogMeIn Türkiye Partnerleri arasında yerini aldı.
  by globalnet on 28 Nisan 2020 at 22:17

  GLOBALNET, LogMeIn Türkiye Partnerleri arasında yerini aldı. GLOBALNET, LogMeIn Türkiye İş Ortaklarından biri olarak uzaktan çalışma, online eğitim, toplantı, konferans, seminer, uzak sistem bilgisayar masaüstü yönetimi, desteği  konularında GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, Join.me, Rescue, RescueAssist, Bold360 AI sohbet botları, Central, LastPass, GoToMyPC çözümleriyle bu alanlardaki önemli bir boşluğu doldurmayı, Türkiye’deki LogMeIn kullanıcılarına destek hizmeti sağlamayı, LogMeIn çözümleriyle entegre yazılımlar geliştirmeyi ve aynı … The post GLOBALNET, LogMeIn Türkiye Partnerleri arasında yerini aldı. appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GoTo Uzaktan Çalışma Kiti
  by globalnet on 22 Nisan 2020 at 01:32

   LİDERLİK  ÇALIŞANLAR  PAZARLAMA  İNSAN KAYNAKLARI.  EĞİTİM.  İPUÇLARI UZAKTAN ÇALIŞANLAR Verimli, başarılı uzaktan çalışmayı kucaklayın Ev Ofisinizi Kurun Evinizi nihai ev ofisine dönüştürecek ürünler hakkında bir uzman görüşü . Sanal Toplantı Görgü Kuralları 7 Kuralı Sanal toplantılar, günümüz örgütlerinin “her zamanki gibi işi” sürdürme biçiminin önemli bir parçası haline geldi. Toplantılarınızı üretken ve profesyonel tutmanıza yardımcı olmak için bu yedi … The post GoTo Uzaktan Çalışma Kiti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Covid-19 Yardım
  by globalnet on 22 Nisan 2020 at 01:21

  LogMeIn, Coronavirus ile nasıl yardımcı olabilir? Coronavirus (COVID-19) salgını sırasında topluluğumuzu ve müşterilerimizi desteklemeye yardımcı olmak için LogMeIn, Sağlık Sağlayıcıları, Eğitim Kurumları, Belediyeler ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve mevcut LogMeIn müşterileri için ücretsiz Acil Durum Uzaktan Çalışma Kitleri sunmaktadır. GoToMeeting’in uzaktan çalışmaya geçişinizde nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin . GoToMeeting’i şimdi kullanmaya nasıl başlayabilirim? Planlarımızı … The post LogMeIn Covid-19 Yardım appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet