19 Kas

GLOBALNET Satcom Vision Etkinliklerine Sponsor Oldu

GLOBALNET İnternet Teknolojileri 19-20 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Satcom Vision etkinlikleri için web tasarım ve bulut hosting sponsoru oldu. GLOBALNET, dijital dünyadaki gelişmeleri oldukça yakından takip etmekte ve bu doğrultuda stratejisini, pazarlama politikasını sürekli güncel tutmaktadır.

Bilgi birikimi, alanında profesyonel ekibi ve uzman teknolojik çözümleri, güçlü alt yapıları ve sürekli memnuniyet prensibi ile GLOBALNET dijital dönüşümü desteklemektedir.

İnternet varlıkları ve dijital pazarlama çözümleri ile günümüzde değişen müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üreten GLOBALNET CRM çözümleri ile de müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.

Satcom Vision Etkinlikleri Hakkında

Satcom Vision, katılımcıların merak ettikleri soruları ve ilgili konulardaki görüşlerini, düşüncelerini dile getirmelerine imkan sağlayan bir panel tartışmasının ardından gelen sunumlardan oluşan kongredir. Bu etkinlikler ile amaçlanan Türkiye pazarına odaklanarak fikir alışverişinde bulunmak, teknolojik deneyimleri ve trendleri tartışmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Kasım ayında gerçekleşecek olan konferansta, şirketlerin ürünlerini ve sağladıkları hizmetleri ortaya koymalarına yardımcı olacak bir sergi alanı ve B2B toplantıları yapılacaktır. Sektörün önde gelen firmalarının da katılım sağlayacağı etkinlikte uydu telekomünikasyon sektöründe uydu iletişim Pazar payının geliştirilmesine yönelik stratejiler ele alınacaktır.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için https://www.satcom.vision/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş