GLOBALNET – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi
  by globalnet on 9 Eylül 2020 at 11:57

  Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Seminer ve Panel Gerçekleştirildi Telif Hakları Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Telif Hakları Eğitim Merkezi ve Bilişim, Yazılım ve İnternet Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) ile işbirliği içerisinde 16 Temmuz 2020 tarihinde Yazılım Sektöründe Telif Hakları Semineri ve Paneli çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Programda yazılımların fikri mülkiyet hukuku kapsamında korunması ve bu alandaki … The post Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM)
  by globalnet on 14 Ağustos 2020 at 08:56

  İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM) : .Net Yazılım Mühendisi GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği veya İlgili Bölümlerinden mezun, Sistematik ve analitik çalışmayı seven, problem çözme yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, .Net platformu, C# programlama diline ve MS-SQL Server bilgisine sahip, ASP.NET, ADO.NET, .NET … The post İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI (GLOBALNET)
  by globalnet on 5 Ağustos 2020 at 13:29

  YAZILIM Destek Uzmanı ARIYORUZ!. Bitrix24 CRM Yazılım Destek Uzmanı : İşin Tanımı ve Sorumluluklar :  Bitrix24 projeleri analiz, müşteri hizmetleri, destek, kurulum yapılandırma, özelleştirme ve geliştirme çalışmaları, Bitrix24 destek kanalı iletişimi Pozisyondan Beklentilerimiz : Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Üniversite Mezunu (Tercihen İngilizce Öğretim Yapan Mühendislik Fakülteleri, Bilgisayar mühendisliği veya Bilgisayar Programlama, … The post İŞ İLANI (GLOBALNET) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 2020 Yaz Kampanyası : Summer Supercharger
  by globalnet on 24 Temmuz 2020 at 13:40

  İşletmenizin Bitrix24 ile güçlendiğini ve 2020 Yaz Kampanyasıyla (SUMMER SUPPERCHARGER) %36 ‘ya varan indirimlerle yeni zirvelere yükseldiğini görün! 20 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında, mevcut bir hesabı olan veya yeni hesap açacak tüm müşterilerimiz için geçerlidir.  Bulut (Cloud) ve Şirket İçi (On-Premise Self Hosted) paketlerde geçerli kampanya için hemen Bitrix24 fiyatlarımıza bakın.. https://bitrix24.globalnet.com.tr/bitrix24-fiyatlar/ Siz … The post Bitrix24 2020 Yaz Kampanyası : Summer Supercharger appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • YAZILIM Sektöründe Telif Hakları
  by globalnet on 15 Temmuz 2020 at 09:46

  16 Temmuz 2020 Perşembe, 14.30-17.00 günü gerçekleştirilecek olan ” YAZILIM Sektöründe Telif Hakları – Çevrimiçi Seminer ve Paneli ” #Webinar altyapısı #LogMeIn Türkiye İş Ortağı #GLOBALNET tarafından #GoToWebinar üzerinde gerçekleştirilecek. Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve BİYESAM Bilişim, İnternet ve Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği tarafından düzenlenen bu önemli etkinlikle ilgili bilgiler : PROGRAM : https://www.telifakademi.gov.tr/yazilim-sektorunde-telif-haklari/ KAYIT : https://attendee.gotowebinar.com/register/3894732277467658253 … The post YAZILIM Sektöründe Telif Hakları appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Üçyel Enerji Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti
  by globalnet on 9 Temmuz 2020 at 16:17

  Üçyel Enerji Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri mevcut web sitesinin yenilenmesi hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullandı. Modern ve sade bir tasarım ile yenilenen web sitesi yayına alınmadan önce uzman ekipler tarafından kontrol edildi ve gerekli testlerden geçirildi. Üçyel Enerji rüzgar, güneş ve diğer yenilebilir enerji kaynaklarına dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında bağımsız mühendislik ve danışmanlık … The post Üçyel Enerji Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Blacklist (Kara Liste) Nedir?
  by globalnet on 8 Temmuz 2020 at 11:19

  Türkçe karşılığı kara liste olan Blacklist, bir IP adresi, E-posta adresi ya da alan adını bilinçli veya bilinçsiz bir biçimde spam mail göndermesi, virüs yayma ya da gönderme faaliyetinde bulunma gibi sebeplerle girdiği bir listedir. E-posta gönderdiğimizde iletilerimiz zaman zaman Spam/Junk/Önemsiz posta klasörüne düşer. Tam tersi karşı taraftan gelen iletiler de bizim Spam/Junk/Önemsiz klasörümüze düşebilir. … The post Blacklist (Kara Liste) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Alpharms Firması Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti
  by globalnet on 8 Temmuz 2020 at 07:51

  Alpharms mevcut web sitesi GLOBALNET tarafından güncellenen tasarımı ile yayına alındı. Yenilenen  web sitesi kolay bir ara yüze ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Web sitesi yayına alınmadan gerekli kontrollerden ve test sürecinden geçirilmiştir. Alpharms firması, 1991 yılında kurulmuştur. Alpharms firmasına web sitesi yenileme ve güncelleme hizmetinde GLOBALNET’i tercih ettiği için teşekkür ederiz. İlgili web … The post Alpharms Firması Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir?
  by globalnet on 7 Temmuz 2020 at 06:21

  ETBİS yani Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde tüketiciyi korumak ve e-ticaret işlemlerini kayıt altına almak amacıyla oluşturulmuştur. Hem çevrimiçi alışveriş yapan tüketicileri korumak hem de elektronik ortamda satış yapan kurumları kayıt altına almak amacıyla 11 Ağustos 2017 tarihinde resmi gazetede yayınlanan tebliğ, 4 Aralık 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanmıştır. ETBİS’in amacı; – … The post ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Ünsan Grup Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti
  by globalnet on 7 Temmuz 2020 at 05:41

  Ünsan Grup mevcut web sitesi güncelleme hizmetinde GLOBALNET’i tercih etti. Güncellenen web sitesi kullanıcı dostu tasarımı ve kolay ara yüzü ile yayına alındı. Web sitesi yayına alınmadan önce gerekli kontrollerden ve test sürecinden geçirildi. Ünsan LTD. ŞTİ. 1996 yılında kara taşımacılığı ve inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Ünsan Grup’a web sitesi yenileme hizmetinde tercihini GLOBALNET’ten yana kullandığı … The post Ünsan Grup Web Sitesi Yenileme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet