GLOBALNET – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • 14. İstanbul Bilişim Kongresi
  by globalnet on 4 Aralık 2020 at 10:30

  TBD İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen ve her sene oldukça ilgi gören, izlenen etkinliğin etkinliğin online webinar altyapısı GLOBALNET ‘in Türkiye Yetkili İş Ortağı olduğu LogMeIn GoToWebinar çözümleri tarafından sağlanmaktadır. https://www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2020/sponsorlar/ The post 14. İstanbul Bilişim Kongresi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : SATIŞ CRM ASİSTANI
  by globalnet on 2 Kasım 2020 at 14:56

  İŞ İLANI : SATIŞ CRM ASİSTANI Görevler : #Bitrix24 CRM üzerinde kurduğumuz altyapı üzerinde ; – Gelen Çağrıları Yanıtlama, Yönlendirme – Satış Ekiplerine Teklif, Doküman Desteği Sağlama – Dijital Pazarlama faaliyetlerine destek olma – Kurumsal Web Sitelerimiz ve Ürünleri içeriklerine destek olma Aranacak Bilgi ve Deneyimler : İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Üniversite Mezunu Müşteri … The post İŞ İLANI : SATIŞ CRM ASİSTANI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • YAŞASIN CUMHURİYET!
  by globalnet on 29 Ekim 2020 at 19:01

  29 EKİM 2020 CUMHURİYETİN 97. YILI KUTLU OLSUN YAŞASIN CUMHURİYET! The post YAŞASIN CUMHURİYET! appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • EY BÜYÜK ATAM!
  by globalnet on 29 Ekim 2020 at 18:22

   EY BÜYÜK ATAM! Bu kutsal toprakları kanlarıyla sulayan aziz şehitlerimizle birlikte, 29 Ekim 1923 ‘te Cumhuriyeti kurup, bizlere armağan ettiniz. MİNNETTARIZ!. Bizler, bu emanetinizi ; KORUMAK, YAŞATMAK ve YÜCELTMEK İÇİN, YALNIZCA BUGÜN DEĞİL , HER ZAMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN GELECEĞİ İÇİN, NEFESİMİZ YETTİKÇE, BİLEĞİMİZİ BÜKTÜRMEDEN, BAŞIMIZ DİK, ALNIMIZ AÇIK HEYECANLA KOD YAZMAYA, ÜRETMEYE, GELİŞTİRMEYE ve … The post EY BÜYÜK ATAM! appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 14:55

  LOGO Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. girişimi olan LOGO Fırsatlar Dünyası ile GLOBALNET Internet Teknolojileri arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde “LOGO müşterilerine bayi ve iş ortaklarına özel” kampanyayı duyurmaktayız. (30.09.2020) LogMeIn ve Diji Çözümleriyle Dijital Dönüşüm Teknolojilerinden Tasarruf Edin! Logo Fırsatlar Dünyasına özel %25’e varan indirimleri kaçırmayın! Kampanyadan faydalanmak için tıklayınız.. >> https://www.logofirsatlardunyasi.com.tr/Offer/Detail/75 Logo Fırsatlar … The post Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 13:55

  Yazılım ekibimizde yer almak üzere deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanları arıyoruz. İlgili ilanımız aşağıdadır. Yazılım Mühendisi/Geliştirici/Uzmanı Arayışımız İşin Tanımı : GLOBALNET Bulut Tabanlı Yazılım Projeleri geliştirmekte ve ayrıca Uluslararası yazılımlarla Yerli Yazılımları konuşturacak, veri alış verişi yaptıracak nitelikte entegrasyonlar (RESTAPI ve diğer teknolojilerle) yapmakta ve uygulama yazılımları geliştirmektedir. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve … The post İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
  by globalnet on 26 Eylül 2020 at 20:17

  Ankara’da bir sağlık kuruluşu (klinik ve ayrıca şirketimiz) için Dijital Pazarlama konusunda deneyimli bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve Deneyimler : – SEO odaklı içerik geliştirme – Sosyal Medya Yönetimi – Etkileyici Pazarlama bilgi ve deneyimi – Video İçerik üretimi – Web (wp cms) site yöneetimi, bilgi ve deneyimli – … The post İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : YAZILIM UZMANI (MAVİNCİ BİLİŞİM)
  by globalnet on 24 Eylül 2020 at 15:24

  İŞ İLANI 1) Mikroservis Yazılım Mimarı Yazılım teknolojilerini yakından takip ederek elde ettiği kazanımları AR-GE ve Simülasyon Teknolojileri, Komuta Kontrol C5ISR Sistemleri, Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri, Nükleer Güvenlik alanlarında geliştirilen proje ve ürünlerde etkin biçimde uygulayabilecek, kamu ve ticari kurum projelerinde yer alabilecek takım arkadaşı aramaktayız. Aranan Nitelikler: Üniversitelerin dört yıllık Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Matematik, Endüstri, … The post İŞ İLANI : YAZILIM UZMANI (MAVİNCİ BİLİŞİM) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi
  by globalnet on 9 Eylül 2020 at 11:57

  Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Seminer ve Panel Gerçekleştirildi Telif Hakları Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Telif Hakları Eğitim Merkezi ve Bilişim, Yazılım ve İnternet Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) ile işbirliği içerisinde 16 Temmuz 2020 tarihinde Yazılım Sektöründe Telif Hakları Semineri ve Paneli çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Programda yazılımların fikri mülkiyet hukuku kapsamında korunması ve bu alandaki … The post Yazılım Sektöründe Telif Hakları Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM)
  by globalnet on 14 Ağustos 2020 at 08:56

  İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM) : .Net Yazılım Mühendisi GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği veya İlgili Bölümlerinden mezun, Sistematik ve analitik çalışmayı seven, problem çözme yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, .Net platformu, C# programlama diline ve MS-SQL Server bilgisine sahip, ASP.NET, ADO.NET, .NET … The post İŞ İLANI (KISAYOL BİLİŞİM) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı