• E-Ticaret Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  by editor on 2 Haziran 2020 at 12:56

  Online alışverişe ve e-ticarete olan ilgi her geçen gün artıyor. Bir e-ticaret web sitesi marka oluşturma, daha fazla müşteriyle bağlantı kurma, daha fazla ürün/hizmet sunma şansı sunar. Ancak tüm bunları elde edebilmeniz için doğru bir web sitesi tasarımına sahip olmanız son derece önemlidir. E-ticaret sitesi tasarımı kullanıcılar için çok önemlidir. Başarılı bir e-ticaret sitesinin tasarımı, … The post E-Ticaret Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler appeared first on GLOBALNET Blog.

 • .TR Uzantılı Alan Adınızı GLOBALNET ‘e taşıyın..
  by globalnet on 1 Haziran 2020 at 15:44

  Merhabalar, NicTR Yönetimi, tüm “.tr” uzantılı alan adlarının duraklatılmalarını geçici bir süre ile ertelemiş olup, 23 Mayıs 2020 tarihinde yaptığı bir duyuru ile bu uygulamayı 2 Haziran 2020 tarihinde sonlandırılacağını ve süresi dolan alan adlarını bu tarihten itibaren duraklatacağını bildirmiştir. .com.tr, .org.tr, .web.tr, .info.tr, .gen.tr, .biz.tr, .tv.tr vb. .TR uzantılı alan adı sahiplerinin mağduriyet yaşamaması için … The post .TR Uzantılı Alan Adınızı GLOBALNET ‘e taşıyın.. appeared first on GLOBALNET Blog.

 • İçerik Pazarlaması Nasıl Yapılır?
  by editor on 1 Haziran 2020 at 12:42

  Markaların hedef kitlelerine ürün, hizmet ya da fikirlerini en etkili biçimde ulaştırmak için kullandıkları görsel, yazınsal ya da işitsel içeriklerin tümü içerik pazarlamasını ifade eder. Content marketing olarak da bilinen içerik pazarlama işletmelerin, markaların hedef kitlelerini sadık birer takipçi haline getirmek için dürüst, şeffaf ve eğitici içerik oluşturduğu dijital pazarlama stratejisidir. İçerik pazarlama stratejik olarak … The post İçerik Pazarlaması Nasıl Yapılır? appeared first on GLOBALNET Blog.

 • Galva- Pro Galvaniz Firması Web Sitesi Yenileme ve Hosting Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti
  by editor on 28 Mayıs 2020 at 11:45

  Galva – Pro Galvaniz firması mevcut web sitesini yenileme hizmetinde ve hosting hizmetinde GLOBALNET’i tercih etti. Güncellenerek yayına alınan web sitesi kullanıcı dostu tasarıma ve kolay bir ara yüze sahiptir. Web sitesi yayına alınmadan önce uzman ekipler tarafından gerekli kontrollerden geçirilmiştir. Responsive tasarım web sitesi SEO kriterlerine uygun olacak biçimde geliştirilmiştir. Galva – Pro Galvaniz, … The post Galva- Pro Galvaniz Firması Web Sitesi Yenileme ve Hosting Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti appeared first on GLOBALNET Blog.

 • Naswood Dijital Pazarlama Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti
  by editor on 27 Mayıs 2020 at 19:05

  Geleneksel pazarlamanın yerini dijital pazarlamaya bıraktığını biliyoruz. Günümüzde markalar, işletmeler müşterileri ve hedef kitleleri ile iletişim kurabilmek, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapabilmek için dijital pazarlama stratejilerinden yararlanıyor. Dijital pazarlama kanallarını kullanmak markalar için dijital kimlik oluşturmada oldukça önemlidir. Naswood kurumsal dijital pazarlama hizmeti için tercihini GLOBALNET’ten yana kullandı. Naswood, Uluslararası Thermowood Birliği’nin sertifikalı resmi Thermowood … The post Naswood Dijital Pazarlama Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti appeared first on GLOBALNET Blog.

 • İçerik Pazarlaması Content Marketing Nedir?
  by editor on 27 Mayıs 2020 at 12:37

  Geleneksel pazarlamanın etkisi her geçen gün azalırken dijital pazarlamanın ve içerik pazarlamasının önemi artıyor. İçerik pazarlaması, hedef kitlenin ilgisini çekmek, elde tutmak ve karlı müşteri eylemlerini yönlendirmek için değerli, alakalı ve tutarlı içerikler oluşturmaktır. Content marketing olarak da bilinen içerik pazarlaması sadece özgün içerikler oluşturmaya değil, aynı zamanda içerikleri dağıtmaya da odaklanan bir yaklaşımdır. Hangi … The post İçerik Pazarlaması Content Marketing Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog.

 • Google Ads Yeniden Pazarlama
  by editor on 27 Mayıs 2020 at 12:32

  Remarketing yani yeniden pazarlama,  özellikle son dönemlerde hem dünya genelinde hem de ülkemizde de pek çok firma tarafından etkin olarak kullanımı tercih edilen pazarlama alternatiflerinden biridir. Yeniden pazarlama, web sitenizi ya da mobil uygulamanızı daha önceden ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar ulaşabilmenizi sağlayan reklam yöntemidir. Yeniden pazarlama kampanyalarının web site ziyaretlerini ve satışları artırmada etkili rol … The post Google Ads Yeniden Pazarlama appeared first on GLOBALNET Blog.

 • Remarketing Yeniden Pazarlama Nedir?
  by editor on 27 Mayıs 2020 at 08:05

  Yeniden pazarlama, web sitenizle ya da mobil uygulamanız ile daha önce etkileşimde bulunmuş olan ziyaretçilere ulaşmanın yollarından biridir ve dijital pazarlamada sıklıkla kullanılır. Yeniden pazarlama, yeniden hedefleme olarak bilinen remarketing, web sitenizi daha önce ziyaret etmiş ya da işlem yapmış kullanıcılara hedefli reklamlar sunma taktiğidir. Bu taktik, belirli bir ürün, hizmet ya da teklifi tanıtmak … The post Remarketing Yeniden Pazarlama Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog.

 • İnstagram Küçük Destek Özelliği Nedir?
  by globalnet on 12 Mayıs 2020 at 13:36

  Instagram Küçük Destek Uygulaması, ülkemizde hizmet vermeye başladı. İnstagram’ın hikayeler kısmına eklenen “Küçük Destek” kısmı Koronavirüs nedeniyle zarar eden işletmelere destek olmayı hedefliyor. Bu uygulama, işletmelerin yeni müşterilere erişmesine ve hizmet sundukları kişilerle bağlantıda kalmasına yardımcı olabilir. Çıkartmalarda kendisinden bahsedilen işletmeler içeriği kendi hikayelerinde yeniden paylaşabilir ya da kendilerini etiketlemiş olan kişilere mesaj gönderebilirler. İşletmeler … The post İnstagram Küçük Destek Özelliği Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog.

 • Dijital Pazarlama Nedir ve Nerelerde Kullanılır?
  by globalnet on 11 Mayıs 2020 at 15:37

  Dijital pazarlama, ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilmek için bir markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecidir. Tüketicilere ulaşmak için İnternet, mobil cihazlar, sosyal medya, arama motorları ve diğer kanalların kullanılmasıdır. Özellikle son dönemlerde İnternet kullanımının artması, alışveriş yapma biçimlerinin değişimi ve çevrimiçi kullanıcıların sayısının artması geleneksel pazarlama yöntemlerinin geride kalmasını sağlamıştır. Pazarlama, hedef kitle ile doğru yerde … The post Dijital Pazarlama Nedir ve Nerelerde Kullanılır? appeared first on GLOBALNET Blog.

©1999-2020 GLOBALNET +90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet