Diji Teknoloji – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 14:55

  LOGO Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. girişimi olan LOGO Fırsatlar Dünyası ile GLOBALNET Internet Teknolojileri arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde “LOGO müşterilerine bayi ve iş ortaklarına özel” kampanyayı duyurmaktayız. (30.09.2020) LogMeIn ve Diji Çözümleriyle Dijital Dönüşüm Teknolojilerinden Tasarruf Edin! Logo Fırsatlar Dünyasına özel %25’e varan indirimleri kaçırmayın! Kampanyadan faydalanmak için tıklayınız.. >> https://www.logofirsatlardunyasi.com.tr/Offer/Detail/75 Logo Fırsatlar … The post Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 13:55

  Yazılım ekibimizde yer almak üzere deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanları arıyoruz. İlgili ilanımız aşağıdadır. Yazılım Mühendisi/Geliştirici/Uzmanı Arayışımız İşin Tanımı : GLOBALNET Bulut Tabanlı Yazılım Projeleri geliştirmekte ve ayrıca Uluslararası yazılımlarla Yerli Yazılımları konuşturacak, veri alış verişi yaptıracak nitelikte entegrasyonlar (RESTAPI ve diğer teknolojilerle) yapmakta ve uygulama yazılımları geliştirmektedir. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve … The post İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
  by globalnet on 26 Eylül 2020 at 20:17

  Ankara’da bir sağlık kuruluşu (klinik ve ayrıca şirketimiz) için Dijital Pazarlama konusunda deneyimli bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve Deneyimler : – SEO odaklı içerik geliştirme – Sosyal Medya Yönetimi – Etkileyici Pazarlama bilgi ve deneyimi – Video İçerik üretimi – Web (wp cms) site yöneetimi, bilgi ve deneyimli – … The post İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu
  by globalnet on 19 Ağustos 2020 at 10:59

  Fabrika ve depolarının yönetimi için UYUMSOFT ERP yazılımı kullanan firmaların, Bitrix24 yazılımının gelişmiş CRM / satış süreçlerinin yönetimi ve BPM / iş süreçlerinin otomasyonu imkanlarından istifade edebilmesi geliştirmeye maksadıyla başladığımız entegrasyon ürünümüz kullanıma hazır hale gelmiştir. GLOBALNET Entegrasyon ve Yazılım Geliştirme ekibimizin, müşterilerimiz ve UYUMSOFT Çözüm Ortağı firma ilgilileri ile görüşmeleri sonucunda, bilgi aktarım ihtiyacı … The post Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Blacklist (Kara Liste) Nedir?
  by globalnet on 8 Temmuz 2020 at 11:19

  Türkçe karşılığı kara liste olan Blacklist, bir IP adresi, E-posta adresi ya da alan adını bilinçli veya bilinçsiz bir biçimde spam mail göndermesi, virüs yayma ya da gönderme faaliyetinde bulunma gibi sebeplerle girdiği bir listedir. E-posta gönderdiğimizde iletilerimiz zaman zaman Spam/Junk/Önemsiz posta klasörüne düşer. Tam tersi karşı taraftan gelen iletiler de bizim Spam/Junk/Önemsiz klasörümüze düşebilir. … The post Blacklist (Kara Liste) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir?
  by globalnet on 7 Temmuz 2020 at 06:21

  ETBİS yani Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde tüketiciyi korumak ve e-ticaret işlemlerini kayıt altına almak amacıyla oluşturulmuştur. Hem çevrimiçi alışveriş yapan tüketicileri korumak hem de elektronik ortamda satış yapan kurumları kayıt altına almak amacıyla 11 Ağustos 2017 tarihinde resmi gazetede yayınlanan tebliğ, 4 Aralık 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanmıştır. ETBİS’in amacı; – … The post ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-Mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir?
  by globalnet on 24 Haziran 2020 at 11:15

  Genel anlamda e-posta pazarlama ya da bir diğer adıyla e-mail marketing, ürün ve hizmetlerin tanıtılması amacıyla e-postanın kullanılmasıdır. Müşterilerle ve potansiyel müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla da e-mail marketing kullanılır. E-posta pazarlaması için çevrimiçi pazarlamayı kapsayan dijital pazarlamanın bir bölümüdür. E-Mail Marketing Neden Önemlidir? Hedef kitle ile etkileşimi yüksek olan dijital pazarlama yöntemlerinden biri e-mail marketingdir. … The post E-Mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 4 Adımda Başarılı İçerik Pazarlaması
  by globalnet on 23 Haziran 2020 at 14:54

  İçerik pazarlaması, hedeflenen kitle ile iletişim ve etkileşim kurmak amacıyla değerli, alakalı, tutarlı ve sürekli içerik üretmeye ve paylaşmaya odaklanan stratejik pazarlama yaklaşımlarından biridir. Günümüzde şirketlerin, markaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine doğrudan sunmak yerine sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak, fayda sağlayacak içerikler üretmeleri önem kazanmaya devam ediyor. Bu anlamda içerik pazarlaması dünyanın pek çok önde gelen … The post 4 Adımda Başarılı İçerik Pazarlaması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Güçlü E-Posta Şifresi Belirleme Yöntemleri
  by globalnet on 23 Haziran 2020 at 14:51

  Günümüzde e-posta hesapları hem kurumsal yaşamda hem de günlük yaşamda sıklıkla kullanılıyor. İletişimi ve iş süreçlerini kolaylaştırmada e-posta gerçekten de son derece önemli. Yüksek güvenlikli, güçlü bir e-posta şifresi belirleyerek e-mail hesabınızın ele geçirilmemesi için önemli bir adım atabilirsiniz. Tahmin edilmesi çok kolay olmayan veya deneme yanılma yolu ile ele geçirilmesi zor olan şifrelere güçlü … The post Güçlü E-Posta Şifresi Belirleme Yöntemleri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-Posta Güvenliği
  by globalnet on 19 Haziran 2020 at 09:14

  E-posta güvenliği şahsi iletişimi sağlamada ve en önemlisi de kurumsal iletişimde, iş yaşamında son derece önemli konulardan biridir. Özellikle kurumsal iş yaşamında her şeyin yazılı olması büyük önem arz eder. E-posta kullanımı iletişimi hızlı ve kolay bir şekilde sağlayan iletişim teknolojilerinden biridir. Zararlı yazılımlara, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına, istenmeyen e-postalara karşı e-posta güvenliği nasıl … The post E-Posta Güvenliği appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı