Diji Teknoloji – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 09:46

  McKinsey araştırma şirketinin yaptığı Covid-19 sonrası dijital etkileşimin değişimi araştırması işini neden dijitale taşıman gerektiğini gözler önüne seriyor. İşiniz için gerekli olan web sitesini Diji.com.tr’nin hazır siteleriyle hemen aktif hale getirin! www.diji.com.tr The post Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Yeni Google Algoritması
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 12:08

  🔎Google’ın yeni algoritması SEO konusunda deneyimli değilseniz belki biraz karmaşık görünebilir.   ⚡Kısaca açıklamak gerekirse artık siteniz hızı Google sıralamasında her şeyden önemli!   ✅Sitenizin hızını katlayacak hosting çözümleri için: diji.com.tr The post Yeni Google Algoritması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız?
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 11:20

  Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız? Yazım Hatalarının Önüne Geçmek İçin Rakiplerinizin Aynı Adı Almasını Engellemek için Aramalarda Kolayca Bulunmak İçin  İşiniz için alan adınızı satın alırken: .com .co .net .shop gibi domain uzantıları⁣nın neden çoğunu almanız gerektiğini kısaca anlattık. Eğer aklınızdaki alan adını avantajlı olarak kaydetmek istiyorsanız:  www.diji.com.tr The post Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Siteniz için neden SSL sertifikasına ihtiyacınız var?
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 11:08

  SSL ; sunucu ve internet tarayıcısı arasındaki işlemleri şifreleyerek veri akışının güvenli transferini sağlar. Şifre, kredi kartı bilgisi gibi hassas bilgileri şifreler. Siber saldıralar dan korur. Müşterilerinize güven verir ve markanızı güçlendirir. Şimdi diji.com.tr avantajlarıyla SSL sertifikasına sahip olmak için: https://diji.com.tr/store/ssl-certificates The post Siteniz için neden SSL sertifikasına ihtiyacınız var? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 14:55

  LOGO Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. girişimi olan LOGO Fırsatlar Dünyası ile GLOBALNET Internet Teknolojileri arasında yapılmış olan anlaşma çerçevesinde “LOGO müşterilerine bayi ve iş ortaklarına özel” kampanyayı duyurmaktayız. (30.09.2020) LogMeIn ve Diji Çözümleriyle Dijital Dönüşüm Teknolojilerinden Tasarruf Edin! Logo Fırsatlar Dünyasına özel %25’e varan indirimleri kaçırmayın! Kampanyadan faydalanmak için tıklayınız.. >> https://www.logofirsatlardunyasi.com.tr/Offer/Detail/75 Logo Fırsatlar … The post Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI
  by globalnet on 29 Eylül 2020 at 13:55

  Yazılım ekibimizde yer almak üzere deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanları arıyoruz. İlgili ilanımız aşağıdadır. Yazılım Mühendisi/Geliştirici/Uzmanı Arayışımız İşin Tanımı : GLOBALNET Bulut Tabanlı Yazılım Projeleri geliştirmekte ve ayrıca Uluslararası yazılımlarla Yerli Yazılımları konuşturacak, veri alış verişi yaptıracak nitelikte entegrasyonlar (RESTAPI ve diğer teknolojilerle) yapmakta ve uygulama yazılımları geliştirmektedir. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve … The post İŞ İLANI : YAZILIM MÜHENDİSİ, YAZILIM GELİŞTİRME UZMANLARI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
  by globalnet on 26 Eylül 2020 at 20:17

  Ankara’da bir sağlık kuruluşu (klinik ve ayrıca şirketimiz) için Dijital Pazarlama konusunda deneyimli bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Başvuracak Kişilerde Aranacak Bilgi ve Deneyimler : – SEO odaklı içerik geliştirme – Sosyal Medya Yönetimi – Etkileyici Pazarlama bilgi ve deneyimi – Video İçerik üretimi – Web (wp cms) site yöneetimi, bilgi ve deneyimli – … The post İŞ İLANI : DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu
  by globalnet on 19 Ağustos 2020 at 10:59

  Fabrika ve depolarının yönetimi için UYUMSOFT ERP yazılımı kullanan firmaların, Bitrix24 yazılımının gelişmiş CRM / satış süreçlerinin yönetimi ve BPM / iş süreçlerinin otomasyonu imkanlarından istifade edebilmesi geliştirmeye maksadıyla başladığımız entegrasyon ürünümüz kullanıma hazır hale gelmiştir. GLOBALNET Entegrasyon ve Yazılım Geliştirme ekibimizin, müşterilerimiz ve UYUMSOFT Çözüm Ortağı firma ilgilileri ile görüşmeleri sonucunda, bilgi aktarım ihtiyacı … The post Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Blacklist (Kara Liste) Nedir?
  by globalnet on 8 Temmuz 2020 at 11:19

  Türkçe karşılığı kara liste olan Blacklist, bir IP adresi, E-posta adresi ya da alan adını bilinçli veya bilinçsiz bir biçimde spam mail göndermesi, virüs yayma ya da gönderme faaliyetinde bulunma gibi sebeplerle girdiği bir listedir. E-posta gönderdiğimizde iletilerimiz zaman zaman Spam/Junk/Önemsiz posta klasörüne düşer. Tam tersi karşı taraftan gelen iletiler de bizim Spam/Junk/Önemsiz klasörümüze düşebilir. … The post Blacklist (Kara Liste) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir?
  by globalnet on 7 Temmuz 2020 at 06:21

  ETBİS yani Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi, İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde tüketiciyi korumak ve e-ticaret işlemlerini kayıt altına almak amacıyla oluşturulmuştur. Hem çevrimiçi alışveriş yapan tüketicileri korumak hem de elektronik ortamda satış yapan kurumları kayıt altına almak amacıyla 11 Ağustos 2017 tarihinde resmi gazetede yayınlanan tebliğ, 4 Aralık 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanmıştır. ETBİS’in amacı; – … The post ETBİS  (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı