Diji Teknoloji – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • E-Mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir?
  by globalnet blog (editor) on 24 Haziran 2020 at 11:15

  Genel anlamda e-posta pazarlama ya da bir diğer adıyla e-mail marketing, ürün ve hizmetlerin tanıtılması amacıyla e-postanın kullanılmasıdır. Müşterilerle ve potansiyel müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla da e-mail marketing kullanılır. E-posta pazarlaması için çevrimiçi pazarlamayı kapsayan dijital pazarlamanın bir bölümüdür. E-Mail Marketing Neden Önemlidir? Hedef kitle ile etkileşimi yüksek olan dijital pazarlama yöntemlerinden biri e-mail marketingdir. … The post E-Mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 4 Adımda Başarılı İçerik Pazarlaması
  by globalnet blog (editor) on 23 Haziran 2020 at 14:54

  İçerik pazarlaması, hedeflenen kitle ile iletişim ve etkileşim kurmak amacıyla değerli, alakalı, tutarlı ve sürekli içerik üretmeye ve paylaşmaya odaklanan stratejik pazarlama yaklaşımlarından biridir. Günümüzde şirketlerin, markaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine doğrudan sunmak yerine sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak, fayda sağlayacak içerikler üretmeleri önem kazanmaya devam ediyor. Bu anlamda içerik pazarlaması dünyanın pek çok önde gelen … The post 4 Adımda Başarılı İçerik Pazarlaması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Güçlü E-Posta Şifresi Belirleme Yöntemleri
  by globalnet blog (editor) on 23 Haziran 2020 at 14:51

  Günümüzde e-posta hesapları hem kurumsal yaşamda hem de günlük yaşamda sıklıkla kullanılıyor. İletişimi ve iş süreçlerini kolaylaştırmada e-posta gerçekten de son derece önemli. Yüksek güvenlikli, güçlü bir e-posta şifresi belirleyerek e-mail hesabınızın ele geçirilmemesi için önemli bir adım atabilirsiniz. Tahmin edilmesi çok kolay olmayan veya deneme yanılma yolu ile ele geçirilmesi zor olan şifrelere güçlü … The post Güçlü E-Posta Şifresi Belirleme Yöntemleri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-Posta Güvenliği
  by globalnet blog (editor) on 19 Haziran 2020 at 09:14

  E-posta güvenliği şahsi iletişimi sağlamada ve en önemlisi de kurumsal iletişimde, iş yaşamında son derece önemli konulardan biridir. Özellikle kurumsal iş yaşamında her şeyin yazılı olması büyük önem arz eder. E-posta kullanımı iletişimi hızlı ve kolay bir şekilde sağlayan iletişim teknolojilerinden biridir. Zararlı yazılımlara, kimlik avı ve kimlik hırsızlığına, istenmeyen e-postalara karşı e-posta güvenliği nasıl … The post E-Posta Güvenliği appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Spam Mail Nedir?
  by globalnet blog (editor) on 17 Haziran 2020 at 14:23

  E-mail gönderiminde ve alımında en sık karşılaşılan sorunlardan birisi spam maillerdir. Spam mail, kullanıcının istemediği ve genellikle istenmeyen klasörüne düşen;  reklam içeren, bilgi almaya, kullanıcıyı kandırmaya, yanlış yönlendirmeye yönelik içerikler taşıyan e-postalardır. Spam mailler 3 grupta sınıflandırılabilir: İyi Niyetli/Bilinçli Olarak Gönderilen Spam Mailler: Sunucular tarafından spam klasörüne atılan maillerdir. Aynı anda birden fazla kullanıcıya mail … The post Spam Mail Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • SPAM Maillerden Kurtulma
  by globalnet blog (editor) on 16 Haziran 2020 at 14:24

  Farklı dosya türlerinin eklenebildiği (resim, müzik, video vb.) e-mail hem kişisel hem de kurumsal hayatta sıklıkla tercih edilen iletişim araçlarından biridir. İletişim trafiğini olumsuz biçimde etkileyen ve mail kutusunun dolmasına neden olan spam mail türü ise kullanıcılar tarafından istenmeyen bir durumdur. SPAM mail ne demektir? Spam e-mail, alıcı kişinin rızası dışında ve herhangi bir talebi … The post SPAM Maillerden Kurtulma appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-Posta Sorunları ve Çözümleri
  by globalnet blog (editor) on 11 Haziran 2020 at 13:00

  E-posta sorunları pek çok kişinin ve pek çok şirketin en sıklıkla yaşadığı sorunlar arasındadır. Yaşanan e-posta sorunlarının farklı nedenleri ve çözümleri vardır. Genellikle gelen e-posta kutusuna dönen bütün hata mesajlarının alt satırında sorunun kaynağı ve nedeni yazar. Dikkatli bir biçimde bakıldığında hatanın kaynağının bu hata mesajında yer aldığını görebilirsiniz. Eğer göndermiş olduğunuz hata mesajı alıyorsanız … The post E-Posta Sorunları ve Çözümleri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Sosyal Medya Yönetimi Ankara
  by globalnet blog (editor) on 3 Haziran 2020 at 18:43

  İnternet varlıkları yönetimi ve dijital pazarlama çözümleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan GLOBALNET sosyal medya yönetimi konusunda da kaliteli içerikler üretmeye devam etmektedir.  Başarılı sosyal medya yönetimi için hedef kitlenin tanımlanması, analiz edilmesi son derece önemlidir. Sosyal medya yönetimi Ankara’da hizmet veren firmamız Türkiye’nin her yerinden müşteri hedef ve amaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Markanıza, amaçlarına ve … The post Sosyal Medya Yönetimi Ankara appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-Ticaret Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  by globalnet blog (editor) on 2 Haziran 2020 at 12:56

  Online alışverişe ve e-ticarete olan ilgi her geçen gün artıyor. Bir e-ticaret web sitesi marka oluşturma, daha fazla müşteriyle bağlantı kurma, daha fazla ürün/hizmet sunma şansı sunar. Ancak tüm bunları elde edebilmeniz için doğru bir web sitesi tasarımına sahip olmanız son derece önemlidir. E-ticaret sitesi tasarımı kullanıcılar için çok önemlidir. Başarılı bir e-ticaret sitesinin tasarımı, … The post E-Ticaret Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İçerik Pazarlaması Nasıl Yapılır?
  by globalnet blog (editor) on 1 Haziran 2020 at 12:42

  Markaların hedef kitlelerine ürün, hizmet ya da fikirlerini en etkili biçimde ulaştırmak için kullandıkları görsel, yazınsal ya da işitsel içeriklerin tümü içerik pazarlamasını ifade eder. Content marketing olarak da bilinen içerik pazarlama işletmelerin, markaların hedef kitlelerini sadık birer takipçi haline getirmek için dürüst, şeffaf ve eğitici içerik oluşturduğu dijital pazarlama stratejisidir. İçerik pazarlama stratejik olarak … The post İçerik Pazarlaması Nasıl Yapılır? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet