• Haberler
  • Blog
  • Destek
  • E-posta
  • +90 532 111 66 04

“Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda ivmelenen Dijital Dönüşüm eğilimleri karşımıza çıkmakta. GLOBALNET İnternet Teknolojileri olarak da gerek kurumsallaşma sürecinde gerek ise müşterilerimize daha nitelikli ve memnuniyet odaklı hizmetler sunabilmek ve gerek ise dünyaya açılma amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Bu hedeflere ulaşmak için de şirketimizin Dijital Dönüşüm hikayesini yazacak ve gelecek nesillere taşıyacak şekilde yenilenmekteyiz.

Bildiğiniz gibi kurumsal iş verimliliğini en yüksek seviyeye çıkarmak için en öncelikli araçlardan biri de CRM ve İş Süreçleri Yönetimi uygulamalarıdır. GLOBALNET olarak Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde birçok tecrübe edinmiş olup şirketimiz için en faydalı Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Kurumsal İşbirliği Programının Bitrix24 olduğuna 2017 yılında karar verdik. Bu kararımız sonrası da hızlıca şirketimizdeki çalışma verimliliğini arttırmak üzere Bitrix24’ün bize sağladığı güçlü altyapı ve geniş olanaklarla tüm süreçlerimizi bu platforma taşıdık. Aynı şekilde yataydaki birçok sektöre uygun bir süreç yönetimi, iş yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi platformu olan Bitrix24 çözümlerini müşterilerimize de sunmak üzere çalışmalarımızı başlattık.

Bu amaçla 2017 yılında Bitrix24’ün Türkiye’deki resmi iş ortaklarından biri olduk.

Bitrix24, Dünyada 3.500.000 üzerinde, ülkemizde ise yaklaşık 10.000 şirket ve/veya kişiler tarafından tercih edilen bir CRM iş ve süreç yönetimi çözümleri platformudur.

Küresel Dijital Dönüşüm eğilimlerinden hareketle GLOBALNET olarak bu sürecin içerisinde var olmak ve sürekli yenilenen, güvenilir ve müşteri memnuniyetinden beslenmeyi amaç edinen bir marka olarak, Türkiye içindeki Bitrix24 kullanıcılarının Dijital Dönüşümüne destek ve katkı vermeyi de amaçladık. Bu sebeple oluşturduğumuz Bitrix24 Teknik Destek Merkezi bitrix24.globalnet.com.tr adresinde kullanıcılarımızın tüm sorularına yanıt olabilecek bilgilere ve destek kanallarına ulaşılabilmektedir.

GLOBALNET olarak Bitrix24 çözümleri için kurulum, iş akışları ve süreç yapılandırma, kısa-orta vadede ihtiyaç duyulan uyarlama, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri sağlamaktayız. Tüm KOBİlerin ve sektördeki diğer şirketlerin Dijital Dönüşümlerinin tüm adımlarında yanlarında olacak şekilde hizmet ve servislerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.”

Yukarı

Google Analytics Alternative