Bitrix24 – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Bitrix24 Aktivite Takip Modülü
  by globalnet on 4 Eylül 2020 at 10:16

  Bitrix24 Aktivite Takip Modülü, GLOBALNET Entegrasyon ve Yazılım Geliştirme ekibi tarafından geliştirilen, Bitrix24 sistemi içerisinde gerçekleşen AKTİVİTE’lerin takip edildiği, listelendiği, son aktivite zamanının kontrol edildiği ve son aktivite zamanından itibaren belli bir süre aktivite yapılmayan kartların “Aktivite Bekleyenler” aşamasına taşındığı dinamik bir otomasyon yazılımıdır. Takip Edilen Aktiviteler Eposta gönderimi, Toplantı planlanması ve tamamlanması, Telefon konuşması … The post Bitrix24 Aktivite Takip Modülü appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu
  by globalnet on 19 Ağustos 2020 at 10:59

  Fabrika ve depolarının yönetimi için UYUMSOFT ERP yazılımı kullanan firmaların, Bitrix24 yazılımının gelişmiş CRM / satış süreçlerinin yönetimi ve BPM / iş süreçlerinin otomasyonu imkanlarından istifade edebilmesi geliştirmeye maksadıyla başladığımız entegrasyon ürünümüz kullanıma hazır hale gelmiştir. GLOBALNET Entegrasyon ve Yazılım Geliştirme ekibimizin, müşterilerimiz ve UYUMSOFT Çözüm Ortağı firma ilgilileri ile görüşmeleri sonucunda, bilgi aktarım ihtiyacı … The post Uyumsoft – Bitrix24 Entegrasyonu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 2020 Yaz Kampanyası : Summer Supercharger
  by globalnet on 24 Temmuz 2020 at 13:40

  İşletmenizin Bitrix24 ile güçlendiğini ve 2020 Yaz Kampanyasıyla (SUMMER SUPPERCHARGER) %36 ‘ya varan indirimlerle yeni zirvelere yükseldiğini görün! 20 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında, mevcut bir hesabı olan veya yeni hesap açacak tüm müşterilerimiz için geçerlidir.  Bulut (Cloud) ve Şirket İçi (On-Premise Self Hosted) paketlerde geçerli kampanya için hemen Bitrix24 fiyatlarımıza bakın.. https://bitrix24.globalnet.com.tr/bitrix24-fiyatlar/ Siz … The post Bitrix24 2020 Yaz Kampanyası : Summer Supercharger appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET – WAZZUP İş Ortaklığı Duyurusu
  by globalnet on 6 Temmuz 2020 at 15:59

  Bitrix24 ile Whatsapp uygulamasının entegrasyonu için, GLOBALNET ile WAZZUP firması arasında ortaklık anlaşması imzalanmıştır. WAZZUP entegrasyonu ile; – Müşterilerinizle gerçekleştirdiğiniz tüm Whatsapp yazışmalarını Bitrix24 üzerinden yönetebilirsiniz – Whatsapp üzerinden gelen mesajlar ile CRM içerisinde otomatik olarak müşteri adayı oluşturabilirsiniz. GLOBALNET ile irtibat kurarak 3 günlük ücretsiz WAZZUP kullanımı için hesabınızın tanımlanmasını ve Bitrix24 hesabınıza kurulmasını … The post GLOBALNET – WAZZUP İş Ortaklığı Duyurusu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Sürüm Sunumu Gerçekleşti
  by globalnet on 26 Haziran 2020 at 17:45

  Bitrix24 Sürüm sunumu 26 Haziran 2020 tarihinde Londra’da yapıldı.  Bitrix24’ün yaygın olarak kullanıldıği dünyanin farklı ülkelerinden çok sayıda kişinin katıldığı webinardan kısa notlar aşağıdaki gibidir: Bitrix24 mobil uygulaması yenilendi. Çalışanların %80’i artık mobil telefonlarından çalışmak istiyor. Bu yeni çalışma dünyasında Bitrix24’ün güncellenen mobil uygulaması ile video konferans yapmak ve mesajlaşır gibi görevler yaratmak mümkün olacak. … The post Bitrix24 Sürüm Sunumu Gerçekleşti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Yeni Sürüm İndirim Kampanyasına Yelken Açın
  by globalnet on 24 Haziran 2020 at 14:45

  26 Haziran’da yapılacak olan yeni sürüm sunumumuz dolayısıyla heyecan duyuyoruz. Bitrix24 ailesine yeni katılacaklara ekstra bir teşvik vermek için bir indirim kampanyası başlatılıyor. 22 Haziran – 30 Haziran Tüm Abonelik planları (Start +, CRM +, Project +, Standard & Professional) 12 Aylık aboneliklerde% 30 indirim 24 aylık aboneliklerde% 50 indirim Ve işte yeni bir şey: … The post Bitrix24 Yeni Sürüm İndirim Kampanyasına Yelken Açın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Mobil Uygulama Güncellemesi
  by globalnet on 24 Haziran 2020 at 14:06

  Bitrix24 mobil uygulaması güncellendi. Yapılan güncellemeler ile iş verimliliğin artması amaçlanmaktadır. Güncellemelerin listesi: Yeni bir Bitrix24 hesabı oluşturma Telefon numaranızı, e-postanızı ve sosyal giriş bilgilerinizi kullanarak yeni bitrix24 hesabınızı cep telefonunuzla oluşturabilirsiniz. “Ücretsiz oluştur” düğmesine dokunabilir, ülkenizi seçtikten sonra cep telefonunuzu girebilirsiniz. Son teslim tarihleri modu Görevleri görüntülemek için “son tarih modu” kullanılabilir. Son tarihi … The post Bitrix24 Mobil Uygulama Güncellemesi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Webinar
  by globalnet on 19 Haziran 2020 at 16:25

  26 Haziran 2020 tarihinde 18.00’da Bitrix24 sürün sunumu gerçekleşecektir. Bitrix24 webinarında işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere güçlü bir şekilde odaklanarak, en kapsamlı güncellemeler yayınlanacaktır. Yayınlanacak sunuda; Daha fazla katılımcı ve harici kullanıcı erişimi ile yeni genel ve özel video konferans Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara çok az erişimi olan ya da hiç erişimi olmayan şirketlere … The post Bitrix24 Webinar appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET Stok Kontrol Uygulaması
  by globalnet on 16 Haziran 2020 at 07:48

  İşletmeler için müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve karlılığı etkileyen önemli faktörlerden biri stok kontrol yönetimidir. Çünkü stok miktarları, işletmelerin üretimden kaynaklı aksaklıkların önüne geçmek ve ürünlerin müşterilerin satın alacağı anda hazır bulunmasına sağlamak amacıyla güncel olarak takip edilmesi gereken değerlerdir. Stok kontrolünde amaç, stokta olmayan veya kritik sayıda bulunan ürünlerin müşteriye teklif verilmesi aşamasında tespit edilmesi … The post GLOBALNET Stok Kontrol Uygulaması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ERP Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?
  by globalnet on 12 Haziran 2020 at 11:30

  ERP Kurumsal Kaynak Planlaması, işletmelerin insan kaynakları, fiziksel kaynaklar, finansal kaynaklar gibi kaynaklarını bir araya getirerek uçtan uca yönetilmesi anlamına gelir. ERP, kaynakların sadece verimli bir şekilde yönetilmesi değil, olabildiğince verimli biçimde kullanılmasını sağlamak ya da desteklemek için geliştirilmiş sistem ve yazılımları genel adıdır. İşletmelerin muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi, mevzuata uygunluk, tedarik … The post ERP Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet