Bitrix24 – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Bitrix24 Sürüm Sunumu Gerçekleşti
  by globalnet blog (editor) on 26 Haziran 2020 at 17:45

  Bitrix24 Sürüm sunumu 26 Haziran 2020 tarihinde Londra’da yapıldı.  Bitrix24’ün yaygın olarak kullanıldıği dünyanin farklı ülkelerinden çok sayıda kişinin katıldığı webinardan kısa notlar aşağıdaki gibidir: Bitrix24 mobil uygulaması yenilendi. Çalışanların %80’i artık mobil telefonlarından çalışmak istiyor. Bu yeni çalışma dünyasında Bitrix24’ün güncellenen mobil uygulaması ile video konferans yapmak ve mesajlaşır gibi görevler yaratmak mümkün olacak. … The post Bitrix24 Sürüm Sunumu Gerçekleşti appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Yeni Sürüm İndirim Kampanyasına Yelken Açın
  by globalnet blog (editor) on 24 Haziran 2020 at 14:45

  26 Haziran’da yapılacak olan yeni sürüm sunumumuz dolayısıyla heyecan duyuyoruz. Bitrix24 ailesine yeni katılacaklara ekstra bir teşvik vermek için bir indirim kampanyası başlatılıyor. 22 Haziran – 30 Haziran Tüm Abonelik planları (Start +, CRM +, Project +, Standard & Professional) 12 Aylık aboneliklerde% 30 indirim 24 aylık aboneliklerde% 50 indirim Ve işte yeni bir şey: … The post Bitrix24 Yeni Sürüm İndirim Kampanyasına Yelken Açın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Mobil Uygulama Güncellemesi
  by globalnet blog (editor) on 24 Haziran 2020 at 14:06

  Bitrix24 mobil uygulaması güncellendi. Yapılan güncellemeler ile iş verimliliğin artması amaçlanmaktadır. Güncellemelerin listesi: Yeni bir Bitrix24 hesabı oluşturma Telefon numaranızı, e-postanızı ve sosyal giriş bilgilerinizi kullanarak yeni bitrix24 hesabınızı cep telefonunuzla oluşturabilirsiniz. “Ücretsiz oluştur” düğmesine dokunabilir, ülkenizi seçtikten sonra cep telefonunuzu girebilirsiniz. Son teslim tarihleri modu Görevleri görüntülemek için “son tarih modu” kullanılabilir. Son tarihi … The post Bitrix24 Mobil Uygulama Güncellemesi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Webinar
  by globalnet blog (editor) on 19 Haziran 2020 at 16:25

  26 Haziran 2020 tarihinde 18.00’da Bitrix24 sürün sunumu gerçekleşecektir. Bitrix24 webinarında işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere güçlü bir şekilde odaklanarak, en kapsamlı güncellemeler yayınlanacaktır. Yayınlanacak sunuda; Daha fazla katılımcı ve harici kullanıcı erişimi ile yeni genel ve özel video konferans Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara çok az erişimi olan ya da hiç erişimi olmayan şirketlere … The post Bitrix24 Webinar appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET Stok Kontrol Uygulaması
  by globalnet blog (editor) on 16 Haziran 2020 at 07:48

  İşletmeler için müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve karlılığı etkileyen önemli faktörlerden biri stok kontrol yönetimidir. Çünkü stok miktarları, işletmelerin üretimden kaynaklı aksaklıkların önüne geçmek ve ürünlerin müşterilerin satın alacağı anda hazır bulunmasına sağlamak amacıyla güncel olarak takip edilmesi gereken değerlerdir. Stok kontrolünde amaç, stokta olmayan veya kritik sayıda bulunan ürünlerin müşteriye teklif verilmesi aşamasında tespit edilmesi … The post GLOBALNET Stok Kontrol Uygulaması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ERP Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?
  by globalnet blog (editor) on 12 Haziran 2020 at 11:30

  ERP Kurumsal Kaynak Planlaması, işletmelerin insan kaynakları, fiziksel kaynaklar, finansal kaynaklar gibi kaynaklarını bir araya getirerek uçtan uca yönetilmesi anlamına gelir. ERP, kaynakların sadece verimli bir şekilde yönetilmesi değil, olabildiğince verimli biçimde kullanılmasını sağlamak ya da desteklemek için geliştirilmiş sistem ve yazılımları genel adıdır. İşletmelerin muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi, mevzuata uygunluk, tedarik … The post ERP Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Beklediğiniz Özellikler!
  by globalnet on 9 Haziran 2020 at 15:03

  Bitrix24 çok yakında, en büyük güncellemelerinden birini yayınlıyor. Bitrix24, müşterilerinin, kullanıcılarının istediklerini, beklentilerini karşılayacak yeni özellikler ve iyileştirmeleri 26 Haziran 2020 ‘de duyuruyor. İşletmenizin devam etmesini ve büyümesini sağlamak için ihtiyacınız olan özellikler ve iyileştirmeler Bitrix24 ‘ünüzün içine geliyor. Yeni sürümde bulabileceğiniz araçlara hızlı bir göz atın: 24 kullanıcıya kadar ücretsiz grup video görüşmeleri Ofisten … The post Beklediğiniz Özellikler! appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Pazarlamada Müşteri İlişkileri Yönetimi ve CRM Kullanımı
  by globalnet blog (editor) on 2 Haziran 2020 at 18:27

  Pazarlamada müşteri ilişkileri yönetimi oldukça önemlidir. Ürün ve hizmetlerin tanıtılması, satılması amacıyla yapılan stratejik yönetimlerin tamamına pazarlama denir. Pazarlama stratejilerini müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlemek her zaman daha başarılı sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. CRM pazarlamada stratejiler belirlenirken müşteri talep, ihtiyaç ve önerilerinin göz önünde bulundurulması gerekir. Müşteri ilişkilerini başarılı biçimde  yönetemeyen şirketler … The post Pazarlamada Müşteri İlişkileri Yönetimi ve CRM Kullanımı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 CRM’deki İşlemlerde Otomasyon
  by globalnet blog (editor) on 29 Mayıs 2020 at 17:03

  Bitrix24, CRM programı iş süreçlerinde otomasyon kuralları ve tetikleyiciler ile birlikte pek çok araç sunar. İş süreçlerindeki işlemleri kullanarak CRM rutininizi otomatik bir hale getirebilirsiniz. Bitrix24 CRM içinde gerçekleştirebileceğiniz pek çok yararlı işlem mevcuttur. Yeni bir şirket ya da yeni bir kişi oluşturma, sorumlu kişiyi değiştirme, CRM verilerini alma, e-posta gönderme, arama ya da toplantı … The post Bitrix24 CRM’deki İşlemlerde Otomasyon appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 CRM ve Paraşüt Ön Muhasebe Yazılımı Entegrasyonu
  by globalnet blog (editor) on 29 Mayıs 2020 at 11:31

  Bitrix24 CRM – BPM yazılımı tüm iş süreçlerinizi ve müşteri ilişkilerinizi tek bir yerden, istediğiniz her zaman yönetebileceğiniz, takip edebileceğiniz birleşik ve bütünleşik işbirliği platformudur. Bitrix24 çeşitli uygulama ve yazılımlarla entegre edilebilir. GLOBALNET, Paraşüt Ön Muhasebe yazılımının Bitrix24 platformuna entegrasyonu ile, e-fatura oluşturulması ve müşteri/ ürün bilgilerinin otomatik olarak aktarılmasına imkan vererek işlerinizi kolaylaştırmayı ve … The post Bitrix24 CRM ve Paraşüt Ön Muhasebe Yazılımı Entegrasyonu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

©1999 GLOBALNET
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
Yukarı
Globalnet